O eFigi.pl

Jeśli w Twojej sypialni wieje nudą to zdecydowanie musisz pomyśleć o tym co może dodać Twojemu współżyciu odrobiny pikanterii. To normalne, że po latach związku ogień trochę przygasa i nie jest tak jak na początku. Jest jednak parę sposobów na to, żeby przywrócić między Wami dawną iskrę pożądania.

Doskonałym punktem wyjścia dla odświeżenia miłosnej gry może być nowa bielizna erotyczna, na punkcie której Twój partner oszaleje i zawrze do czerwoności. Jeśli gorsety, podwiązki i pończochy już znasz i odrobinę Ci znudziły to być może ciekawą odmianą i interesującym rozwiązaniem okażą się przebrania/stroje erotyczne? Seksowna pielęgniarka, dominująca policjantka, zalotna kelnerka czy uwodzicielska pokojówka to tylko niektóre dostępne propozycje, ale może zaskoczysz go strojem niegrzecznej diablicy, potulnej anielicy albo tajemniczego elfa?Sexy-Pin-up-Girl-Sketches-1.2-520x400

Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, a wybór tego typu asortymentu jest naprawdę szeroki. Dla każdego coś pikantnego.

Mężczyźni to przecież zdecydowanie wzrokowcy więc ponętna bielizna nocna potrafi zdziałać cuda. Nawet jeśli jesteście zmęczeni po całym dniu pracy i jedyne na co on ma ochotę to zasnąć – na pewno nie odmówi Ci kiedy zobaczy na Twoich nogach zmysłowe pończochy. Najlepiej prezentują się w towarzystwie butów na niebotycznie wysokim obcasie i… tylko butów. Jeśli jednak buty to za mało… Dodatkowym pobudzającym elementem ozdabiającym Twoje ciało mogą być nasutniki, żaden facet nie pozostanie obojętny wobec tak prezentującej się kobiety stojącej w progu jego sypialni.

Nawet jeśli nie wyglądasz jak top modelka i masz trochę więcej kilogramów – nie musisz się przejmować, bo właśnie z myślą o Tobie powstała bielizna dla puszystnych, w której nawet większe kobiety wyglądają pięknie i ponętnie. Tak naprawdę w całym tym przebieraniu chodzi tylko o dodatkowy impuls i bodziec, powiew świeżości. Bielizna erotyczna, którą wybierzesz, powinna przede wszystkim podobać się Tobie aby dodać Ci pewności siebie – wtedy z pewnością Twój mężczyzna rzuci się na Ciebie jak lew.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *