Na erotyczny wypad w górskie krajobrazy, gadżety BDSM

Jeśli wybieracie się na urlop w góry i oprócz podziwiania lokalnych krajobrazów interesuje Was jeszcze podziwianie własnych ciał w romantycznej lub perwersyjnej atmosferze – skompletujcie niezbędną w tym celu wyprawkę. Spokojnie, nie zajmie ona zbyt wiele miejsca w bagażniku. Na szczęście odzież i bieliznę erotyczną, a także wszelkiego rodzaju akcesoria BDSM zmieścić można przy odrobinie inwencji w standardowej torbie podróżnej. Nowoczesna odzież erotyczna, bez względu na to czy mamy do czynienia z męskimi bokserkami, czy też damskimi kompletami bielizny, nie gniecie się i można łatwo przechowywać ją w jednym miejscu wraz z pozostałymi akcesoriami erotycznymi. Do bagażu koniecznie dołączcie solidne kajdanki. Mogą się one przydać podczas zabaw na tradycyjnym, niezwykle wygodnym, góralskim łóżku. Kajdanki do łóżek mocuje się niezwykle łatwo, otworzyć i zamknąć można je przy pomocy dyskretnego kluczyka. Istnieją kajdanki krępujące nie tylko ręce. Te do nóg są nieco bardziej masywne i szerokie, do tego mogą posiadać skórzane wykończenia.

Walizka lub torba podróżna bez problemu pomieścić powinny także przynajmniej kilka wibratorów różnej grubości oraz z odmiennymi fakturami powierzchni, jeśli lubimy urozmaicenie w stosowaniu erotycznych zabawek. Bicze i pejcze jak najbardziej także mogą okazać się przydatne, ale trzeba mieć przy tym na uwadze świadomość, że małe górskie hotele i pensjonaty mają to do siebie, że goście często narzekają na zbyt cienkie ściany. Będziecie musieli trochę się pilnować, aby nie zbudzić w środku nocy pozostałych turystów w pensjonacie. Chyba, że jesteście posiadaczami górskiej chatki lub decydujecie się na doznania erotyczne w samochodzie lub na łonie natury – wtedy sprawa jest załatwiona i czynnikami zewnętrznymi nie ma się już co przejmować.

Panowie lubiący dawać obfite klapsy powinni spakować do bagażu przynajmniej jedną parę skórzanych lub lateksowych rękawiczek sięgających do nadgarstków. Wiele Pań na sam ich widok dostaje białej gorączki. Rękawice naturalnie mogą być dłuższe i sięgać nawet do ramion.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *