Nasutniki, czyli więcej uwagi dla piersi

images (3)

Kobieca pierś, choć ma swoje jasne przeznaczenie biologiczne, jest jedną z najważniejszych stref erogennych, a przy okazji jednym z głównych bodźców działających na mężczyzn. Nie ma wątpliwości, co do tego, że panowie uwielbiają damski biust. Wszelkie pieszczoty związane z tą częścią ciała są zazwyczaj przyjemne dla obojga partnerów. Nic dziwnego, że na rynku zabawek erotycznych dostępne są gadżety przeznaczone specjalnie dla sutków. Jednymi z najpopularniejszych są nasutniki. Przeciętne produkty tego typu mają zakrywać sutki tak, by nie wzbudzały zmieszania, gdy przypadkiem będą prześwitywały spod bluzki. Nasutniki wykorzystywane w sypialni mają natomiast wzmagać pożądanie u partnera.

 

Nasutniki można porównać do swego rodzaju naklejek przytwierdzanych do sutków tak, by widoczna była cała pierś, ale zakryte pozostawały same sutki, czyli ten obszar, który wzbudza największe emocje. Tego typu akcesoria w sypialni rewelacyjnie sprawdzą się podczas gry wstępnej, gdy jeszcze nie wszystkie tajemnice mają zostać odkryte. Poza tym jest to cenny element garderoby podczas wykonywania striptizu. Tym bardziej że z nasutników regularnie korzystały słynne pin-up girls. Używa ich też wiele tancerek go-go. Chcąc się do nich upodobnić, warto wybrać te mające dodatki w postaci ła

ńcuszków lub kokardek, które podniecająco kołyszą się na piersiach podczas każdego ruchu. Ten rodzaj nasutników wspaniale sprawdzi się też we wszystkich tych pozycjach seksualnych, w których mężczyzna może podziwiać biust partnerki. Szczególnie dobrze wyglądają, gdy kobieta jest na górze.

Warto zwrócić uwagę na różnorodność nasutników. Ich wzornictwo ograniczane jest wyłącznie przez wyobraźnię twórcy, dlatego można znaleźć je w tak wielu wersjach i rozmiarach. Popularne są m.in. te w kształcie serc lub kółek w przeróżnych barwach. Dla lepszego efektu, do tych akcesoriów przydatna jest bielizna erotyczna, która będzie się z nimi dobrze komponowała. Ciekawie będą wyglądały koszulki z odsłoniętymi piersiami, na których znajdują się zachęcające do igraszek nasutniki.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *