Jak urozmaicić sobie wspólne współżycie?

pobrane (4)

Lavilla1Seks to ważna część naszego życia. Jednocześnie, mimo że jest to tak naturalne, jest też objęte silnym tabu. Co może wydawać się nieco paradoksalne, jeżeli tak wziąć pod uwagę fakt, że w świecie, w którym przyszło nam żyć, w XXI wieku – seks, mogłoby się wydawać, otacza nas z każdej strony. Obecny jest w filmach, w reklamach – odniesienia do seksu można znaleźć naprawdę wszędzie. A pomimo tego – ludzie wciąż wstydzą się rozmawiać szczerze o swoich potrzebach seksualnych. A całkiem niesłusznie! W końcu bielizna erotyczna jest dla ludzi. Dla ludzi, którzy doskonale znają swoje potrzeby i nie boją się ich realizować.

Nie bój się eksperymentować

Seksowne stringi, czarne, koronkowe gorsety, pończochy… To wszystko rozpala wyobraźnię. I może rozpalać nie tylko wyobraźnię. Eksperymenty w sypialni potrafią wnieść wiele ożywienia do każdego, nawet długoletniego związku. W końcu seks to bardzo ważna część związku, która bardzo zbliża do siebie dwoje ludzi. Bielizna erotyczna może naprawdę bardzo mocno podsycić ten ogień namiętności, który tli się w każdym człowieku – a dlaczego ktokolwiek miałby z takiej szansy rezygnować? Ludzie to w końcu jeden z nielicznych gatunków, które czerpią przyjemność z seksu – nie rezygnujmy z tej przyjemności. A już na pewno nie dlatego, że się wstydzimy. Nikt nie jest idealny – obraz pokazywany nam w mediach jest obrazem zakłamanym. Jednak w seksownej bieliźnie erotycznej każda kobieta wygląda jak bogini seksu – partner z pewnością to zauważy i bardzo doceni.

Czy wypada?

To pytanie może kołatać się w głowach naprawdę wielu osób. Jednak odpowiedź na nie jest wręcz oczywiście bolesna. Dwójce dorosłych, w pełni odpowiedzialnych za swe czyny ludzi za swoją obopólną zgodą wypada robić wszystko to, na co mają ochotę. Zwłaszcza w zaciszu własnej sypialni. I nigdy nie warto o tym zapominać. Dodać jeszcze warto, że erotyczna bielizna to bardzo często tylko pierwszy, dość jeszcze nieśmiały krok odkrywania kolejnych rozkosznych przyjemności, które czekają w seksie.

Mandy_front_1

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *