Komplety odzieży erotycznej dla dojrzałej Pani w rozmiarze XXL.

Rk70009-Price-promotion-font-b-unique-b-font-font-b-lingerie-b-font-women-2-colors

zjawiskowa-bielizna-erotyczna-682x1024

Jesteś osoba nieco przy kości, ale wstydzisz się, że z taką wagą nie znajdziesz nikogo chętnego do pary na zabawy w sypialni? Może cenisz relacje monogamiczne i boisz się po raz kolejny zakochać w kimś, kto za jakiś czas dla własnej wygody Cię odrzuci? Masz tak wiele kompleksów na swoim punkcie, że przeczuwasz, iż nikt się już Tobą nie zainteresuje? Dość z tym od dziś! Natychmiast!

Psychologowie twierdzą, że na podstawie licznych badań odkryto, że osoby puszyste mają o wiele większy temperament seksualny oraz erotyczną fantazję od standardowych „chudzielców”. Jeśli masz wrażenie, że ten pogląd dotyczy także i Ciebie, pora zabrać się do roboty! Oferty bielizny erotycznej dla osób puszystych, wbrew pozorom są bardzo bogate. Sex shopy może nie wystawiają tych elementów garderoby w witrynach, choćby dlatego, że manekiny są przecież standardowych rozmiarów, poza tym wszystkie nietypowe rozmiary wszędzie sprowadza się na zamówienie. To tylko kwestia Twojej odwagi, by zapytać, a przecież niczego nie tracisz.pobrane (32)

Erotyczna bielizna dla osób puszystych różni się od tej standardowej jedynie rozmiarem oraz pewnymi szczegółami technicznymi. Na przykład w gorsetach sznurowanych dla Pań będących przy kości stosuje się większą liczbę sznurowań, znajduje się też więcej zaszewek, aby kostium lub bielizna idealnie przylegały do ciała. Odzież erotyczna dla osób puszystych, różne szorty, spodenki, slipy, a także stringi, koszulki automatycznie dopasowują się do kształtu ciała osoby, która decyduje się założyć dany element. Trzeba też zaznaczyć, że bielizna erotyczna jest zazwyczaj produkowana w czarnym kolorze, a przecież czarny zawsze optycznie wyszczupla. Zatem mamy już kolejny powód, by w sypialni raz na zawsze zapomnieć o kompleksach. Pasy do pończoch przeznaczone dla Pań mają różną średnicę, z możliwościami regulacji w dowolnym miejscu na łydkach, czy udach.

Dzięki bieliźnie erotycznej każdy może spełnić swoje fantazje, bez względu na to, jak wiele kilogramów ma w nadmiarze. A jeśli partnerzy tolerują nasze krągłości – nie ma sobie czym zawracać głowy.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *