5 faktów nt. feromonów

art

Jak świat światem ludzie łączą się w pary. Czasami, gdy patrzy się na jakąś parę to można się zastanawiać „jak oni się dobrali?”. Tajemnicze są zasady, którymi rządzi się miłość. Miłość oraz pożądanie, przecież w przypadku par – idą one ze sobą w parze. Niektórzy doszukują się sukcesu na powodzenie w miłości, na przyciąganie płci przeciwnej w feromonach.

Czym dokładnie są feromony?

Najprościej rzecz ujmując – feromony są to substancje, które wydzielane są przez zwierzęta i rośliny na zewnątrz organizmów. Służą do wabienia i przyciągania płci przeciwnej w przypadku zwierząt i do komunikacji, w przypadku roślin. Nie tak jeszcze dawno temu powątpiewano w istnienie feromonów u ludzi. Wiązano je tylko ze zwierzętami i roślinami, te ludzkie były uważane za coś, co nie istnieje. Jednak czasy się zmieniły, technologia poszła do przodu. W dzisiejszych czasach chyba nikt już nie wątpi w istnienie ludzkich feromonów. Co do ich skuteczności – wciąż i wciąż prowadzone są niezależne badania naukowe na ten temat. Z tych badań coraz dobitniej wynika, że faktycznie są one skuteczne. Dlatego właśnie feromony umieszczane są na przykład w specjalnych perfumach i mają stanowić swoisty wabik, stanowić swoisty punkt zaczepienia do rozmów z płcią przeciwną.

Czy warto skorzystać z feromonów?

Ludzie mają różne sposoby na zwiększenie swojej samooceny. A wysoka samoocena przecież bez problemu przekłada się na wyższy poziom atrakcyjności. W końcu to, jak ludzie widzą samych siebie ma duże przełożenie na to, jak widzą nas inni. Pewność siebie to wspaniały afrodyzjak. Jeżeli komuś poziom pewności siebie zwiększą feromony – z całą pewnością warto po nie sięgnąć. Feromony są jak bielizna erotyczna – użyte w odpowiednim momencie, na odpowiednich osobach potrafią zdziałać prawdziwe cuda i znacznie podnieść atmosferę, która panuje w sypialni. Nigdy nie warto lekceważyć takich rzeczy. Tak samo, jak nie należy lekceważyć związku z poziomem pewności siebie z poziomem powodzenia u przedstawicieli płci przeciwnej.

 

 

fe48e3249f6d057d9940dc85d662d0b4 woda-toaletowa-z-feromonami-pherofem-eau-de-toilette-dla-kobiet-produkt-z-kategorii-feromony bc18301c01602c4deab13f0d19b3e6d5 alchemy-skutecznosc-150x150 npa-feromony-meskie-15-ml E22465_mid i-feromony-pheromax-man feromony_meskie i-chikara-15ml-feromony-dla-mezczyzn 265ec6311344d5ffd5fc1b985ac9b580 3c4cbe4858d0ce0b5a097910829a0908

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *